• HOME&WE O nas

W HOME&WE znajdziesz wszystko co potrzebne by poczuć się w swoim domu wyjątkowo. Artykuły dekoracyjne, meblelampydekoracje do domu i ogrodu oraz zestawy porcelanowych naczyń i akcesoriów kuchennych, które zmienią Twoje otoczenie w niepowtarzalną przestrzeń. Z kolei, wyjątkowe kompozycje zapachów światowych marek świec oraz wosków, pomogą wprowadzić do Twojego domu przytulną atmosferę, a Tobie zapewnią relaks i wyciszenie.
Naszą firmę tworzą ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze designu, projektowania wnętrz i home stagingu. Zaprojektowaliśmy już niejeden dom, mieszkanie czy lokal usługowy. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy rynkowe oraz szukamy inspirujących rozwiązań. Wiele z naszych projektów (choć nie wszystkie, bo przez tyle lat zebrało się ich zbyt wiele) możecie znaleźć na naszej stronie: 

lub 

Będziemy wdzięczni za każdą opinię, aby móc dostosować nasz sklep do Waszych oczekiwań. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym znajdziecie takie artykuły wyposażenia wnętrz dla Waszego domu i ogrodu, które sprawią, że będziecie mieli poczucie stworzenia własnego wymarzonego miejsca na ziemi.
W kategorii Dziecko znajdziecie mebelki, akcesoria i lampy do pokoju dziecięcego, autka na akumulator, hulajnogi, pchacze oraz rowerki biegowe. Generalnie znajdziecie tam wszystko to, co pomoże Wam sprawić, by dzieciństwo Waszych pociech było niesamowitą przygodą. Kategoria będzie się stale rozwijać, gdyż chcemy Wam zaoferować, jak najwięcej produktów dla dzieci wysokiej jakości, w przystępnych cenach.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości oraz podążały za aktualnymi trendami rynku. Oferujemy wyłącznie produkty, które nie tylko są piękne i estetyczne, ale przede wszystkim - praktyczne i funkcjonalne. Co najważniejsze, stale monitorujemy rynek, ponieważ dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty, były dla Was dostępne, w przystępnych cenach.
Mamy nadzieję, że często będziecie do nas wracać.
 
Projektujemy i realizujemy Twoje marzenia o pięknych wnętrzach!
  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.